הדפסת שרטוטים

 
הדפסת שרטוטים הוא תחום בו חייב להיות דיוק. בהיפר גרף אנו משתמשים במכונות הדפסת שרטוטים המתקדמות ביותר כדי שההדפסות שאנו מבצעים עבור לקוחותינו יהיו באיכות הטובה ביותר, ובדיוק הרב ביותר. כדי להקל על לקוחותינו הוספנו עבורכם את האפשרות להעלות את הקובץ הרצוי להדפסה דרך שרת שמש נט, דבר החוסך לכם זמן יקר.

בין שירותי ההדפסה הניתנים על ידינו תוכלו למצוא:
 • הדפסת שרטוטים בצבע או בשחור לבן
 • הדפסת שרטוטים מתוך קבצים
 • הדפסת שרטוטים בכל הגדלים (מנייר רגיל ועד נייר פוטו)
 • צילום שרטוטים

הזמינו היום הדפסת שרטוטים. המשלוח חינם.

לשליחת קבצים דרך השמש-נט לחצו כאן!
 

הדפסת שרטוטים - רק בהיפר גרף

 
 

הדפסה בפורמט רחב

 
שרטוטים הם תוצרים גדולים מאד שזקוקים לשטח רב. זה אומר שמדפסת רגילה לא תוכל להפיק את השרטוטים בגודל הנדרש. לעומת זאת, מדפסות פלוטר בהחלט יעמדו במשימה בכבוד - אלא שמדובר על מדפסות גדולות מאד ויקרות מאד, שעלות התפעול שלהן גבוהה. על כן, רק בתי דפוס ספציפיים מחזיקים בהן - ועל כן אנשים רבים שעובדים עם שרטוטים באופן קבוע, כגון אדריכלים או הנדסאים - פונים לפתרון דרך בתי הדפוס השונים.

 • הדפסה בכל גודל - קודם כל, חשוב מאד להבין שמדובר על הדפסת שרטוטים בכל הגדלים. זה אומר שלא משנה באיזה גודל אתם מבקשים להדפסי את השרטוט שלכם, אתם תוכלו לקבל זאת מבית הדפוס. אפשר כמובן לקבל את השרטוט בגודל ענק, שיופק ממדפסת פלוטר. אולם אפשר גם לקבל את השרטוט בעותקים קטנים יותר אם יש צורך בכך.
  לעתים קרובות בהדפסת תוכניות אדריכליות או הנדסאיות, יש צורך לספק את השרטוט ברזולוציות משתנות, ולכן יש צורך מלכתחילה בהדפסה של השרטוטים בגדלים שונים. כמובן שגם סוג הנייר עצמו יכול להשתנות לפי הצורך.
 • הדפסה בצבע - ברירת המחדל היא כמובן הדפסת שרטוטים בשחור לבן, אבל לא כל השרטוטים הם בהכרח חסרי צבע. יש לזכור שפעמים רבות דווקא יש חובה לבצע הדפסת שרטוטים בצבע, שכן בתכנונים אדריכליים או הנדסאים, יש לפרט את ההבדלים בין השכבות השונות במבנה, ואז ברור שהדרך לבצע את ההבדל היא באמצעות צבעים שונים. מכאן, גם הדפסה השרטוט צריכה להיות דרך מדפסת צבעונית. הדבר נכון כמובן לשרטוטים בכל גודל, כך שתוכלו לקבל את המענה המושלם.
 • הדפסה מקובץ שנשלח - בעבר היו צריכים אנשי המקצוע להגיע בעצמם לבית הדפוס ולספק את השרטוט שהם מעוניינים להדפיס באופן פיזי. היום לעומת זאת אין שום בעיה לבצע הדפסת שרטוטים מקבצים!
  איך זה עובד? פשוט - הלקוח שולח קובץ של שרטוט בפורמט המוכר והמקובל, וכאשר הקובץ מגיע לבית הדפוס הוא נפתח ונשלח להדפסה לפי ההגדרות הרצויות. הדבר חוסך זמן ומשאבים לכל הצדדים והופך את ההדפסה למשתלמת יותר.
 

בתי דפוס דיגיטלי בפתח תקווה

 
שימו לב שמעבר לשירות של הדפסת שרטוטים, יש אפשרות גם לקבל צילום של השרטוטים השונים. כלומר - אתם לא תקבלו רק עותק אחד של השרטוט, אלא תוכלו לקבל אותם בכמה עותקים שתרצו, כך שתוכלו לעבוד איתם בצורה נכונה. כך שירותי ההדפסה מביאים לכם את התוצר ברמה הגבוהה ביותר.