אודות היפרגרף - בית דפוס בפתח תקווה

 
יש לכם פרויקט חדש ומורכב? תכנית הבנייה כבר מוכנה? אל תחכו עם הניירת! תנו לנו להכין לכם את כל המסמכים הדרושים.
היפר גרף בע"מ הוא בית דפוס בפתח תקווה המתמחה בהפקת עבודות גרפיות לתחום הבנייה וההנדסה. בין שירותינו תוכלו למצוא: שירותי הדפסה, מכון העתקות מקצועי, צילום מסמכים ועוד.

 

לבית דפוס בפתח תקווה היפר גרף יש הרבה מה להציע לכם:

 
  • צילום תכניות הנדסיות בצבע או בשחור לבן
  • הדפסת שרטוטים
  • העתקות אור
  • צילום מסמכים בפתח תקוה
  • הדפסת מסמכים
  • צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים
 

צילום והדפסת מסמכים בפתח תקווה לפרויקט

 
כל אדריכל ומהנדס יודעים כי תהליך הקמת בניין טומן בחובו שורה ארוכה של ביורוקרטיה, המצריכה המצאת אישורים וטפסים למכביר, וכמובן אין לשכוח את עבודת הדפסת המסמכים בטיוטה הראשונה וחלוקת העותקים לבעלי המקצוע שעובדים על הפרויקט: האדריכל, המהנדס, הקבלן, יועצת התאורה, המעצב וכדומה. כל אחד מהם צריך עותק משלו לתכנית הבניין, על מנת לתכנן את ביצוע חלקו בפרויקט. לפיכך, על מנת לחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש, הקמנו את מכון ההעתקות שלנו בפתח תקווה, שיספק לכם שירות מקצועי להדפסה בשיטת העתקות אור.

כך תהיו מוכנים עם כל המסמכים הדרושים לאנשי המקצוע וכן לגופים השונים: מפקח העיר, הנציג מטעם מחלקת התברואה, היזם, אדריכל הנוף, הקבלן המבצע, החברה המנהלת, מנהל התכנון, החשמלאי, מתכנן הכבישים, מפקח השימור, אחראית הנגישות וכיוצא באלו.
 
 

על שיטת העתקת האור

 
העתקת אור היא שיטה להדפסה דיגיטלית של מסמכים בפורמט רחב. בעבר האדריכל היה משרטט את תכניות הבנייה על גבי נייר פרגמנט, אשר היה מוצמד לנייר הרגיש לאור. בחשיפתו לשמש, הציפוי הכימי שעל הנייר הרגיש לאור היה מתאדה וכך בסופו של דבר "נצרב" השרטוט המקורי. כיום, משתמשים בציוד מתקדם יותר ומכונות ייעודיות לפעולת העתקת האור. הציוד שלנו כבית דפוס בפתח תקווה מאפשר לנו לבצע העתקה מדויקת, כולל שחזור צבעים, במיוחד עבור הדפסת תכניות בנייה/
 

מחפשים בית דפוס בפתח תקווה?

 
חשוב שתבחרו בית דפוס בפתח תקווה המספק שירותים בקרבת המשרד או העסק שלכם, כך תבטיחו שעבודת ההדפסה תגיע אליכם בהקדם ולא תעכב את תכנית הבנייה שלכם. לכן אם המשרדים שלכם ממוקמים בפתח תקווה, רמת גן, בני ברק, תל אביב, רמת החייל והסביבה, השירות יהיה מהיר ומקצועי ותוכלו להתחיל בפרויקט שלכם מוקדם מהצפוי.

רוצים לקבל מידע נוסף לגבי שירותי מכון ההעתקות שלנו? התקשרו עוד היום ונייעץ לכם לגבי השירות המתאים לפרויקט שלכם!