הדפסת תוכניות בנייה - טיפים

 
בין אם אתם מהנדסים ואדריכלים שצריכים להדפיס תוכניות בנייה ללקוחות שלכם, ובין אם אתם אנשים שצריכים למסור תכוניות בניה לרשות המקומית כדי להתחיל בעבודות - חשוב מאד שתבינו כיצד להדפיס את התוכניות הללו. ברוב המקרים כמובן, הדפסת תוכניות הבניה נעשית בתוך מכון העתקות מקצועי שיש לו את הציוד המקצועי הנדרש. אולם, את זה יודע כל אדם מתחיל בתחום. אנו בוחרים לתת לכם כמה טיפים שיעזרו לכם באמת להדפסה.

העלו את הקובץ להדפסה - לשליחת והעלאת קבצים דרך מערכת שמש נט: לחצו כאן!
 
 

אז איך דואגים שהדפסת תוכניות בנייה תהיה איכותית?

 
  • חיתוך וסידור - לרוב, בתוך כל מכון העתקות תהיה אמנם מדפסת מתאימה להדפסה של תוכניות בנייה גדולות, אבל אל תשכחו שלרוב, אתם לא תרצו לקחת אתכם את התוכניות כשהן פרוסות - שהרי מדובר על גיליונות נייר ענקיים שקשה לקחת ממקום למקום כשהם פרוסים. אתם צריכים לא פעם לבצע חיתוך בהדפסות וגם לסדר אותן. בחרו תמיד במכון שמספק לכם גם שירותי חיתוך וסידור, כדי שיהיה לכם קל לקחת את הסטים השונים של תוכניות הבניה אתכם.
  • מקצועיות - העדיפו תמיד לבחור מכון העתקות שמתמחה באופן ספציפי בהדפסה של תוכניות בנייה. אם מדובר על בתי דפוס כלליים אפשר שאתם תגלו שבזמן אמת אין להם באמת את הציוד הטוב ביותר והם לא באמת מנוסים - עדיף תמיד לבחור במכוני ההעתקות שמתמחים בכך.
  • העדיפו שליחה מקוונת - שליחה מקוונת של קובץ תוכניות הבנייה ישירות למכון תחסוך לכם לא מעט זמן - ולרוב גם אפשר לקבל הצעת מחיר טובה יותר במקרים הללו כי זה גם חוסך משאבים וזמן למכון ההעתקות - ולכן העדיפו תמיד לבחור מכון העתקות שמספק לכם את השירות הנ"ל.
 

ועכשיו אתם יכולים לפנות להדפסה

 
לאחר שקראתם והפנמתם היטב את הטיפים הללו, אתם כמובן מוכנים יותר לקראת מלאכת הבחירה במכון המתאים להדפסה. זכרו שבכל מקרה, כדאי גם ליצור קשר עם כל מכון ולשאול באופן ספציפי כיצד הוא עובד ואף לחפש עליו מידע באינטרנט, כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים החלטה מוצלחת. בהצלחה!
 
לפרטים נוספים חייגו עכשיו! 072-3228050