לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה עדיף, דפוס דיגיטלי או דפוס אופסט?

הדפסה דיגיטלית אל מול הדפסת אופסט

עולם הדפוס יכול להרגיש כמו טנגו מסחרר בין שני שחקנים עיקריים: דיגיטלי ואופסט. שניהם ואלסים סביב יעילות, איכות ועלות, אבל כל אחד מוביל בצעד אחר. בחירת המתאים עבור הפרויקט שלך תלויה בהבנת המהלכים הייחודיים שלהם.

מה מציע דפוס דיגיטלי ?

דפוס דיגיטלי מציע שיטת הדפסה מתקדמת המספקת פתרונות יעילים ומהירים להדפסת מסמכים ותמונות. התהליך משתמש בטכנולוגיה שלא דורשת צורך בחומרים הדפסה מרובים, ובמקום זאת משתמשת בתהליכים דיגיטליים להפקת הדפסה וכך מתאפשרת הדפסת מסמכים במהירות רבה ללא שימוש יתר במשאבים חיצוניים.

הדפסה מהסוג הזה יכולה להיות מותאמת אישית ואחד היתרונות הגדולים הם השינויים הקלים ומהירים בעיצוב ובתוכן המסמך שניתן לבצע בכל רגע נתון. דפוס דיגיטלי נותן את היכולת להדפיס כמויות קטנות או גדולות של מסמכים בצורה יעילה וחסכונית. בנוסף, לדפוס דיגיטלי יש את היכולת להדפיס ישירות מקבצים דיגיטליים שהלקוח שולח, מה שמונע טעויות ואי הבנות. מבחינה סביבתית, ההדפסה הדיגיטלית יכולה להיות יותר ידידותית לסביבה מאשר שיטות הדפסה אחרות, מבלי לדרוש צריכת חומרים רבה ובזמן ארוך. כך, דפוס דיגיטלי מספק פתרונות הדפסה מתקדמים ויעילים המתאימים לצרכי היום יום של עסקים ופרטנים, ומציעים יתרונות כמו יכולת רבה להתאים את ההדפסה לצרכי המשתמש, הדפסה מהירה ופשוטה, וחסכון סביבתי.

דפוס אופסט

דפוס אופסט הוא אמצעי הדפסה המשתמש בטכניקת ההדפסה הצבעונית המבוססת על לוח אלומיניום מוקפץ, הידוע גם בשם "לוח האופסט". במהלך ההדפסה, הלוח עובר על גורמים המקבלים את הדיו המגיע ממכונת ההדפסה והוא מועבר על גבי הנייר המודפס, העברת הצבע נעשית בעזרת לחצים מכניים או באמצעות מכונת פרסום.

דפוס אופסט מתאים להדפסת כמויות גדולות של מסמכים באותו העיצוב ומאפשר להדפיס בצבעים שונים, כך ניתן להשיג תוצאות מדויקות. בנוסף, דפוס אופסט מתאים להדפסה על מגוון רחב של חומרים, כולל נייר, קרטון וחומרים אחרים.

אז מי בסוף מנצח בהשוואה?

דפוס דיגיטלי מתאים לעולם המודרני ולעסקים אשר רוצים לנהל מרחוק את כל התהליך, ללא טעויות ואם אפשרות לשינויים מהירים וגמישים. דפוס דיגיטלי הוא האפשרות המתאימה ביותר למי ששם את איכות הסביבה בראש סדר העדיפויות. אך חשוב לזכור שגם דפוס אופסט מתאים בהחלט להרבה חברות ועסקים, ההדפסה הנוחה והתוצאה הסופית בהחלט מתאימים לאלו שרוצים להדפיס בכמויות גדולות, באיכות גבוהה וללא כאב ראש.

כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן