לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדפסת הדמיות אדריכליות

 

עולם הבנייה והאדריכלות המודרנית הוא עולם מתקדם מאוד, שהאפשרויות בו הן רבות לאין שיעור. כל לקוח בתחום זה – בין אם מדובר בלקוח שמתכנן בנייה של בית חדש ובין אם מדובר בלקוח לפני תהליך של שיפוץ בית קיים – רוצה לדעת במידה הרבה ביותר כיצד הבית שלו ייראה בסופו של התהליך.

האדריכל, מצדו, יכול לשרטט תוכניות בנייה ושרטוטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, לתאר בלשון הציורית ביותר ולהסביר ולהצביע במו ידיו על הדגשים השונים בבית – אבל בסופו של דבר קשה מאוד לתת ללקוח תמונה ויזואלית בלי עזרה מקצועית. העזרה המקצועית הזו מגיעה משירות של הפקת הדמיות – הדמיות הן למעשה תיאורים תלת ממדיים של הבית כפי שהוא מתוכנן להיראות בסוף התהליך, כולל ירידה לפרטים הקטנים ביותר הן בעיצוב חוץ והן בעיצוב פנים.

הדמיות חשובות במיוחד בעולם האדריכלות המודרני – שכן הן נותנות ללקוח מושג ומגרות את הדמיון שלו – ובמקרים רבים הן מהוות את החותמת הסופית לעסקה שבין האדריכל ללקוח.

 

הדפסת הדמיות איכותית

  • בשביל להפיק הדמיות בצורה איכותית, צריך קודם כל וראשית כל מומחיות רבה בעולם הגרפי – ויכולת גבוהה בכל הנוגע להפקה של הדמיות בתלת מימד. לא כל גרפיקאי מתחיל יכול לעשות זאת, ובוודאי שלא די בידע גרפי בשביל להדפיס את ההדמיות בצורה איכותית – נחוץ שירות מקיף וכולל של מכון העתקות איכותי לביצוע הפקת הדמיות משלב התכנון ועד שלב ההדפסה, מא' ועד ת'.

  • השלב הבא של הפקת ההדמיות הוא התצוגה הסופית שלהן – את ההדמיות צריך להציג על גבי נייר איכותי, ובמרבית המקרים נחוץ גם מסגור איכותי של ההדמייה ליצירת הרושם הכללי האיכותי וליצירת מודל איכותי למשרד האדריכל או למסירה ללקוח. בין אם מדובר בהדפסה איכותית במידה הנכונה ובין אם במסגור – נחוץ גם כאן שירות איכותי של מכון העתקות.

היפר גרף – הכתובת שלכם להדמיות, משלב העיצוב עד שלב המסגור

אצלנו בהיפר גרף תמצאו את הכתובת האיכותית ביותר בכל הנוגע להפקת הדמיות – החל בתכנון ובעיצוב וכלה בהדפסה ובמסגור האיכותיים. אנחנו מציעים לכם ניסיון עשיר בכל הנוגע להדפסות הנדסיות והדפסות אחרות בענף הבניין – ואתם יכולים להיות בטוחים שבכל שלב בתהליך הפקת הדמיות תקבלו את השירות המקצועי, האיכותי והאדיב ביותר בשוק.

מכון העתקות שמש

תהליך ההדפסה

הדפסה דיגטלית - גלגול
גלגול ההדפסה
מכונות דפוס משוכללות

מכונות דפוס משוכללות

הדפסת תוכניות בניה + קיפול
הדפסת תוכניות בניה + קיפול
כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן