לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדפסת שרטוטים

הדפסת שרטוטים הוא תחום בו חייב להיות דיוק. בהיפר גרף אנו משתמשים במכונות הדפסת שרטוטים המתקדמות ביותר כדי שההדפסות שאנו מבצעים עבור לקוחותינו יהיו באיכות הטובה ביותר, ובדיוק הרב ביותר. כדי להקל על לקוחותינו הוספנו עבורכם את האפשרות להעלות את הקובץ הרצוי להדפסה דרך שרת שמש נט, דבר החוסך לכם זמן יקר.

הדפסת שרטוטים

שירותי הדפסה הניתנים על ידי היפר גרף

 • הדפסת שרטוטים בצבע או בשחור לבן
 • הדפסת שרטוטים מתוך קבצים
 • הדפסת שרטוטים בכל הגדלים (מנייר רגיל ועד נייר פוטו)
 • צילום שרטוטים
הדפסת תוכניות בניה + קיפול
הדפסת שרטוטים

הדפסה בפורמט רחב

שרטוטים הם תוצרים גדולים מאד שזקוקים לשטח רב. זה אומר שמדפסת רגילה לא תוכל להפיק את השרטוטים בגודל הנדרש. לעומת זאת, מדפסות פלוטר בהחלט יעמדו במשימה בכבוד – אלא שמדובר על מדפסות גדולות מאד ויקרות מאד, שעלות התפעול שלהן גבוהה. על כן, רק בתי דפוס ספציפיים מחזיקים בהן – ועל כן אנשים רבים שעובדים עם שרטוטים באופן קבוע, כגון אדריכלים או הנדסאים – פונים לפתרון דרך בתי הדפוס השונים.

 1. הדפסה בכל גודל – קודם כל, חשוב מאד להבין שמדובר על הדפסת שרטוטים בכל הגדלים. זה אומר שלא משנה באיזה גודל אתם מבקשים להדפסי את השרטוט שלכם, אתם תוכלו לקבל זאת מבית הדפוס. אפשר כמובן לקבל את השרטוט בגודל ענק, שיופק ממדפסת פלוטר. אולם אפשר גם לקבל את השרטוט בעותקים קטנים יותר אם יש צורך בכך.
  לעתים קרובות בהדפסת תוכניות אדריכליות או הנדסאיות, יש צורך לספק את השרטוט ברזולוציות משתנות, ולכן יש צורך מלכתחילה בהדפסה של השרטוטים בגדלים שונים. כמובן שגם סוג הנייר עצמו יכול להשתנות לפי הצורך.
 2.  הדפסה בצבע – ברירת המחדל היא כמובן הדפסת שרטוטים בשחור לבן, אבל לא כל השרטוטים הם בהכרח חסרי צבע. יש לזכור שפעמים רבות דווקא יש חובה לבצע הדפסת שרטוטים בצבע, שכן בתכנונים אדריכליים או הנדסאים, יש לפרט את ההבדלים בין השכבות השונות במבנה, ואז ברור שהדרך לבצע את ההבדל היא באמצעות צבעים שונים. מכאן, גם הדפסה השרטוט צריכה להיות דרך מדפסת צבעונית. הדבר נכון כמובן לשרטוטים בכל גודל, כך שתוכלו לקבל את המענה המושלם.
 3.  הדפסה מקובץ שנשלח – בעבר היו צריכים אנשי המקצוע להגיע בעצמם לבית הדפוס ולספק את השרטוט שהם מעוניינים להדפיס באופן פיזי. היום לעומת זאת אין שום בעיה לבצע הדפסת שרטוטים מקבצים!
  איך זה עובד? פשוט – הלקוח שולח קובץ של שרטוט בפורמט המוכר והמקובל, וכאשר הקובץ מגיע לבית הדפוס הוא נפתח ונשלח להדפסה לפי ההגדרות הרצויות. הדבר חוסך זמן ומשאבים לכל הצדדים והופך את ההדפסה למשתלמת יותר.
כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן