לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

העתקות אור

היפר גרף בע"מ הינו מכון העתקות אור המבצע עבודה יעילה ברמה גבוהה. אנו מספקים שירותים חשובים ביותר לכל קבלן ולכל חברת בנייה. גם אדריכלים ומעצבי פנים זקוקים לשירותי העתקות אור היות והם עובדים עם תכניות בנייה כאשר הם מתכננים שיפוצים ושינוי פנים בית. 
העתקות אור
טכניקת העתקות אור, או כפי שגם מכונה, העתקות שמש, פועלת באמצעות חשיפה של חומרים כימיים לאור. חשיפה זו יוצרת העתק מדויק מאוד. שיטה זו יעילה במיוחד להדפסה של מסמכים בפורמטים לא סטנדרטיים.
 

כחלק משיפור השירות המתמיד שלנו, השקנו גם מערכת הזמנות חדשה המאפשרת העלאת קבצים להדפסה בלחיצת כפתור!מעלים את התמונה והיא נשלחת אלינו היישר להדפסה!לשליחת קבצים דרך שמש-נט לחצו כאן!

 

העתקות אור בפתח תקווה

העתקה מדויקת – היכולת לבצע העתקה מדויקת, כולל שחזור צבעים היא מה שהופכת את שיטת העתקות אור לשיטה היעילה ביותר להדפסת תכניות בנייה. לכאורה, יש שיגידו שמכונת צילום רגילה עושה את אותו הדבר. ובכן – זה לא נכון משום שהרבה פעמים אותיות או מספרים נמחקים מהצילום.

יתרה מזאת, מכונת צילום רגילה לא מאפשרות צילום בצבע והצבעים השונים על גבי תכניות בנייה חשובים משום שמאפשרים לבטא בצורה קלה יותר אלמנטים והוראות שונות לבנאים. כך למשל – סימון בצבע ירוק יכול להיות סימן לחלון. הסיבה החשובה ביותר לכך שמכונת צילום רגילה לא יכולה לשמש להדפסה של תכניות בנייה נעוצה בכך שאין אופציה לצלם פורמט השונה מגודל 4A.

יש לזכור שלצילום תכניות בנייה ישנה חשיבות רבה לא רק בהיבט הבנייה עצמו אלא גם בהיבט השיווקי. תכניות בנייה של הבית מוגשות לקונים הפוטנציאליים שעומדים לרכוש את הבית ואין ספק שכדי לראות בברור את הגדלים, יש צורך בתכנית בנייה בגודל גדול.

רמת דיוק גבוהה – מבטיח ללקוחותיו תכניות בנייה ברמת דיוק גבוהה מאוד, כך שאנשי המכירות לא יצטרכו להתבייש במסמכים שהם מגישים לקונים הפוטנציאליים. הלקוחות מצידם לא יתרשמו לטובה אם תכניות הבנייה המוגשות להם לא יהיו ברורות ומדויקות. יש אנשים הסבורים כי עדיף להחזיק מכשור להעתקות אור מאשר לפנות בכל פעם למכוני העתקות אור. גישה זו שגויה, משום ששיטת צילום זאת יקרה מאוד והמחיר הגבוה אינו פרופורציונאלי לשימוש המועט יחסית שיש בציוד הזה. אחרי הכול, בכל פרויקט בנייה יש צורך בהדפסה של כמות מוגבלת של תכניות ואין סיבה להחזיק בשביל זה ציוד יקר כל כך.

מומחיות – פרט לכך, שיטת העתקות האור מחייבת רמת מומחיות גבוהה יותר מאשר כל שיטת צילום או העתקה מסוג אחר. חברת בנייה לא יכולה לבצע את העבודה בכוחות עצמה, גם אם היה לה את הציוד המתאים. אנו מעסיקים אנשי מקצוע אשר מתמחים בעבודה בשיטה זו!

העתקות אור ודפוס דיגיטלי

היפר גרף בע"מ הינו בית דפוס ייחודי המבצע צילומים והדפסות ברמת גימור גבוהה. עבור מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע, המעוניינים בהעתקת תוכניות בנייה, מאפשרים המומחים של היפר גרף העתקת אור ייחודית- העתקות אלו נפוצות בעיקר בתחום ההעתקות של תוכניות בנייה ושרטוטים.

העתקות אור, או בשמו הקודם "העתקות שמש", נעשות על ידי בית דפוס מקצועי באמצעות שימוש בטכניקת אור.

העתקת אור נועדה לענות על הצורך להעתיק, לצלם ולהדפיס באיכות גבוהה מסמכים במימדים שאינם שגרתיים.לקוחות הנזקקים לשירות העתקות מעין זההם בעיקר מהנדסים ואדריכלים אשר מכינים סקיצות גדולות מימדים של תוכניותיהם, וזקוקים להעתקות מדויקות וברמה הגבוהה ביותר.

הדפסת תוכניות בנייה של מבנים גדולים וקטנים, תוכניות אדריכליות טרם הגשת האישור לרשויות המקומיות ואף הגשת הסקיצות הראשוניות ללקוחות פוטנציאליים, כל אלו מקרים המחייבים הפקת מסמכים בקנה מידה גדול מעבר לכך, גם משרדי פרסום, משרדי פטנטים, משרדי עורכי דין ואף ארכיונים שונים זקוקים לעיתים להעתקת חומרים גדולי מימדים.

העתקות אור - מה התהליך?

העתקת שמש מבוססת על תהליך פיזיקלי בו חומרים כימיים מיוחדים נחשפים לקרני אור מלאכותיות תחת מנורה, מה שיוצר שינוי צבע שתוצאתו היא תמונה זהה למקור. מנגנון פעולה ייחודי זה כולל שימוש במכונות צילום ודפוס מיוחדות (פלוטרים).

בעבר כשהיו משתמשים באור השמש התוצאה הייתה ניראת לאחר החשיפה לשמש- החומרים היו יוצרים את ההדפס, ולכן ההעתקות גם נקראות העתקות שמש. העתקות שמש היו נעשות בדרך כלל על נייר כחול אך לאחרונה פותחו צבעים נוספים של נייר.
כל פלוטר מסוגל לבצע הדפסה בפורמט רחב בהתאם לגודלו. פירוש הדבר הוא שפלוטרים יקרים יותר, מסוגלים לבצע הדפסה של חומרים רחבים יותר, בהתאם. בהעתקות אור ניתן להשתמש במדפסות לייזר או דיו ולהגיע לרזולוציה גבוהה ביותר, דבר אשר פעמים רבות מחוייב המציאות כשמדובר בהעתקה של חומרים בהם לפרטים הקטנים יש משמעות גדולה.

אם חיפשתם מכון מקצועי להעתקות אור הגעתם למקום הנכון! היפר גרף – העתקות אור בפתח תקווה מציע ללקוחותיו שירותי דפוס וצילום ייחודיים, כגון: צילום תוכניות הנדסיות ותוכניות בנייה, צילום כל סוגי המסמכים, שירותי פלוטר ועוד.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים של היפר גרף!

צרו קשר עוד היום 072-3228050

מכון העתקות אור

צילום מסמכים בפתח תקווה והעתקות אור בפתח תקווה

א. העתקות אור – זו שיטה שהייתה נפוצה עד סוף המאה הקודמת וכיום היא הוחלפה בטכניקות משוכללות יותר. בשיטה הזו מבצעים העתקת מסמכים באמצעות חשיפה לאור חזק. היתרונות של העתקות אור הם חיסכון בהוצאות. 

ב. העתקות דיגיטליות – זו הדפסה דיגיטלית המנצלת את היכולות של מדפסות מודרניות. בשיטה הדיגיטלית מעתיקים ומצלמים מסמכים במהירות, ביעילות ובקלות יחסית. המידע המועתק מועבר לקובץ דיגיטלי ולאחר מכן מודפס על גבי גלילי נייר בגדלים הנבחרים על ידי הלקוח.

ג. העתקות בפורמט רחב – זו שיטת העתקת מסמכים הנקראת בעגה המקצועית "פלוטר". היא מיועדת בעיקר להדפסת תכניות בנייה, תכניות אדריכליות והנדסיות ותכניות תב"ע של רשויות מקומיות. השימוש בפלוטר עבור העתקות בפורמט רחב אידיאלי למסמכים החורגים מגבולות מכונת הצילום.

כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן