לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות ותשובות על עולם הדפוס

בכל מה שקשור לתחום הדפוס הדיגיטלי ובכלל כל עולם הדפוס, אנחנו עדים לשינויים מרחיקי לכת ולאפשרויות מורחבות פי כמה ממה שהורגלנו עד כה. כיום ניתן ליהנות מתוצרים משופרים ומשוכללים פי כמה וכמה ביחס לאלו שהפקנו עד היום. היפרגרף, בית דפוס בפתח תקווה, כאן על מנת לענות על שאלות בנושאים שונים, שאלות המתעוררות בכל מה שקשור לעולם הדפוס.

מה זה דפוס דיגיטלי ובמה זה שונה מצילום אופסט?

דפוס אופסט – דפוס אופסט היא הטכניקה הנפוצה ביתר והיא משמשת לצורך הדפסות בכמויות גבוהות. באמצעות ההדפסה בשיטה הזו, מועברת תמונת הדיו מהפלטה אשר עליה מוקרן הדף אותו רוצים להדפיס אל גליל גומי. משם הוא עובר אל הנייר המודפס. הפלטה קולטת את הדיו מגלילי הדיו אך רק אל האזורים אשר עליהם מוקרנת התמונה. האזורים הריקים, כלומר האזורים שאינם מודפסים, נשמרים בשכבת מים הנקלטת בהם. השיטה מתאימה מאוד לכאלה הזקוקים להדפסות בהיקף מסחרי כאשר התוצאות הן מהירות, מדויקות ואיכותיות. גם מבחינת המחיר זה בהחלט משתלם ביחס לכמויות המתקבלות..

דפוס דיגיטלי – הדפוס הדיגיטלי זהו דפוס חדשני יחסית. זהו דפוס המעביר באופן ישיר את הקובץ הגרפי אל הנייר מתוך פקודה של המחשב. אין צורך בשלבי ביניים כמו הקרנת לוחות וכדומה. כשמדובר בהדפסה של כמויות קטנות, הדפוס הדיגיטלי משתלם הרבה יותר.

הדפוס הדיגיטלי מהווה מענה מהיר ומידי כאשר לקוחות מבקשים לבצע במהירות עבודות דפוס. מעבר לכך מדובר בדפוס המאפשר הדפסות במגוון גדלים כמו רול- אפים, מדבקות, עיטוף לרכב, ביתני תערוכות ועוד. אנחנו בית דפוס בפתח תקווה הנותן לכם שירותי הדפסה ברמה הגבוהה ביותר.

בית דפוס בפתח תקוה

איך מבצעים צילום תכניות בניה בבית דפוס בפתח תקווה

צילום תכניות בנייה בשונה מסתם כך צילום מסמכים, זהו צילום של נייר גדול במיוחד. הוא דורש ציוד מיוחד לשם כך. כלומר מכונות מתאימות ומדפסות שמסוגלות להדפיס על ניירות כאלה בעזרת ציוד מקצועי אשר נמצא ברשותם.

חשוב לבדוק כי בית הדפוס בםתח תקווה יספק גם שירות של חיתוך וסידור הדפים היות ומדובר בגיליונות ענקיים אותם אי אפשר לקחת כשהם פרוסים.

כדאי לשים לב כאשר באים להדפיס תכניות בנייה, כי בית הדפוס אליו פונים, אכן מתמחה בצילום בסדר גודל שכזה. מכון העתקות שאינו מתמחה בכך, לא באמת יצליח לבצע את המלאכה בצורה הנכונה.

העתקות שמש - מה זה?

למעשה המושג העתקות שמש זהו מושג עתיק שכבר לא באמת קיים היום. השיטה שמחליפה את העתקות השמש אלו הן העתקות אור. העתקות אלו מבוססים על אותו הרעיון של העתקות שמש אך עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ועדכניים.

העתקות שמש למי שאינו יודע אלו הן העתקות ידניות אשר נעשו בעזרת נייר פרגמנט אותו הניחו על גבי השרטוט המקורי וחשפו אותו מול השמש. כך ראו טוב יותר את השרטוט על הדף התחתון וכך העתיקו אותו על נייר הפרגמנט.

כאמור, התהליך המודרני של העתקות השמש מתבצע כיום בצורה מודרנית יותר כאשר מדובר במדפסת המכונה מדפסת פלוטר. המדפסות הללו לא פעולות עם מזרקי דיו אלא שהם מאפשרים את ההעתקה של דף המקור על ידי חשיפה מהירה לאור חזק. החשיפה הזו יוצרת ריאקציה בתוך המדפסת וזה גורר תגובה חשמלית כאשר בעקבותיה מועברים השרטוטים אל הדף.

בכל מה שקשור להדפסות של חומרים גדולים או כאלה הדורשים איכות גבוהה במיוחד, יש לפנות אל בית דפוס מקצועי בפתח תקווה המצויד בכל המכשור הדרוש. עוד יש לשים לב כי נעשה שימוש בדפים חדשים ולא בכאלה ששכבו חודשים ארוכים במחסנים. כל אלה יוכלו להבטיח כי המלאכה תיעשה בצורה הכי מקצועית והכי מושלמת.

כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן