לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תוכניות מכר דירות

מהן תוכניות מכר דירות ומדוע אנחנו זקוקים להן?

אחד החלקים החשובים ביותר בכל תהליך דירה הוא, כידוע לכל מי שעוסק בתחום, כלל התכניות וההדמיות הרלוונטיות לתכנון הדירה, הבניין ובנייתם. הדמיות אלה – שהן למעשה שרטוטים מקצועיים של אנשי מקצוע שונים – יכולים להיות רלוונטיים למגוון תחומים בענף הבניין – מאדריכלות ועד אינסטלציה. את התכניות הללו – תוכניות מכר דירות – יש להדפיס באופן איכותי ומקצועי על ידי חברה המתמחה בכך, וכך להבטיח גם שתכניות אלה יהיו זמינות ורלוונטיות לכלל אנשי המקצוע שצריכים לעבוד איתן. מבין מגוון השירותים שחברות ההדפסה השונות מציעות, חשוב להבין מהו השירות האיכותי ביותר שעליכם לקבל – שירות שתמצאו, כמובן, אצלנו.

מכון העתקות שמש

תהליך ההדפסה

הדפסה דיגטלית - גלגול
גלגול ההדפסה
מכונות דפוס משוכללות

מכונות דפוס משוכללות

הדפסת תוכניות בניה + קיפול
הדפסת תוכניות בניה + קיפול

מהו השירות שעושה את ההבדל במסגרת הדפסת הדמית תוכניות מכר דירות?

עבודה איכותית – כלל עבודת ההדפסה הרלוונטית לתכנון הבניין בענף האדריכלות צריכות להיות איכותיות ללא פשרות – השימוש בתכניות אלה הוא רב ומוקדש זמן רב בשרטוטן המדויק לכל פרט ופרט. לכן, אסור שתכניות אלה תיפגענה ולו במעט מאיכות ההדפסה, שצריכה להיות מקצועית ולהיעשות על ידי חברה שמתמחה בתחום זה.


הזמנה נוחה – ההזמנה והשליחה של תוכניות מכר דירות לא צריכה להיות תהליך מסובך ולא נוח – כיום ישנם האמצעים והכלים לעשות זאת בצורה נוחה, וחבל לא להשתמש בהם. ניתן להזמין את ההדפסות השונות של התכניות וההדמיות הרלוונטיות באופן מקוון, דרך האתר – ופשוט לשלוח את הקבצים הרלוונטיים ולקבל את ההדפסה האיכותית תוך זמן קצר.


משלוח ומהירות – לא צריך לחכות ימים ושבועות להדפסה המקצועית הנחוצה לכם. את ההדפסה תקבלו ביום ההזמנה או למחרת (בהתאם לשעת השליחה כמובן), ותקבלו אותה ממש עד לפתח דלתכם. אנחנו בהיפר גרף מבינים את החשיבות של נוחות העבודה שלכם, ואנחנו מבצעים שליחויות להדפסות השונות לכל אזור המרכז והשרון.

השירות האיכותי ביותר - עד לבית העסק

אצלנו בהיפר גרף תקבלו את השירות האיכותי ביותר, את ההדפסה המקצועית ביותר שדרושה לכם ובמהירות הגבוהה ביותר – ממש עד לפתח בית העסק שלכם.

החברה עושה שליחויות של ההדפסות האלו לכל אזור המרכז והשרון: פ"ת ר"ג בני ברק, ת"א, ראשל"צ, רחובות, חולון, רמלה, הרצליה, רמת השרון, רעננה כ"ס ועוד.

כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן