לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו

073-7841758
היפר גרף בע"מ
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

7 עובדות על דפוס דיגיטלי

כולנו עושים שימוש יומיומי בחומרים מודפסים. אנחנו קוראים את העיתון, אנחנו מעיינים בפרוספקט שמצורף לתרופות, אנחנו עוקבים אחר החשבונית שקבלנו בסופר, אנחנו מקבלים מכתבים בדואר ועוד.


ישנם גם חומרים מודפסים בסדר גודל שונה לגמרי. אם אלו רולאפים או כרזות פרסום ענק, אם זה תוכניות בנייה המתפרשות על גיליונות ענק ואם זה ביתני תערוכה. כל אותם החומרים, המסמכים והניירת עוברים במדפסת הדפוס הנמצאת בבית הדפוס היפר גרף בפתח תקווה. אך כאן חשוב לשים לב להבדל. יש דפוס אופסט ויש דפוס דיגיטלי. בעוד דפוס אופסט מיועד לצורך הדפסה בכמויות גדולות ומשמעותיות והוא פועל כסרט נע עבור מסמכים בסדר גודל רגיל וסטנדרטי, הרי שהדפוס הדיגיטלי פועל בצורה שונה.


לא כולם מבינים מה למעשה יוצר את ההבדלים בין שתי האפשרויות. אנחנו כאן על מנת להסביר לכם על אודות הדפוס הדיגיטלי לעומת הדפוס הרגיל. נציין להלן שבע עובדות שאולי לא ידעתם על הדפוס הדיגיטלי.

איך פועל הדפוס הדיגיטלי?

הדפסה דיגיטלית זוהי שיטה יחסית חדשה אשר מאפשרת הדפסה של קבצים נבחרים ישירות מהמחשב, כאשר הקובץ מועבר על הדף או על כל חומר אחר עליו רוצים להדפיס את הקובץ הנתון. מכונת הדפוס הדיגיטלית קוראת את החומר ישירות מהקובץ שמוזן במחשב, כקובץ מידע דיגיטלי והמכנה מעבירה את המידע הזה כמו שהוא אל הדף או אל החומר עליו בוחרים להדפיס.

למה מיועדת הדפסה דיגיטלית?

הדפוס הדיגיטלי מיועד בעיקר למטרות הדורשות איכות ודיוק של ההדפסה. זאת  בניגוד לדפוס אופסט הפועל כסרט נע והוא מדפיס במהירות רבה כמויות גדולות מאוד של דפים.

מה מדפיסים בדפוס דיגיטלי?

למעשה משמש הדפוס הדיגיטלי רק בכמויות קטנות כאשר מדובר בהדפסה הדורשת דיוק ואיכות  מיוחדים אך לא בכמות גדולה. במקרים רבים מדובר בהדפסה על גבי מוצרים אחרים הדורשים גם כן דיוק ואיכות. כמו הדפסה על בדים על גיליונות מיוחדים וכדומה. את זה אפשר לעשות רק באמצעות דפוס דיגיטלי.

איך פועלת המדפסת הדיגיטלית?

המדפסת הדיגיטלית פועלת בעזרת גליל מגנט שנמצא בתוך המדפסת הדיגיטלית והוא מעביר את הצבעים בצורה מדויקת ונאמנה למקור אל נייר ההדפסה. הטכניקה הזו מובילה לתוצאות האיכותיות של ההדפסה המדוברת.

עבור מה משמשת ההדפסה הדיגיטלית?

כאמור, אם מדובר בהדפסה של כמויות גדולות, לא תתאים שיטת ההדפסה הדיגיטלית אך כאשר מעוניינים להדפיס לדוגמא שלט חוצות או מודעות ספציפיות, פוסטרים מושקעים או עלונים לצרכן הרי שהשיטה הדיגיטלית היא זו שתיתן את המענה המדויק.

אל מי פונים לצורך הדפסה דיגיטלית?

חשוב לבחור לצורך ההדפסה הדיגיטלית, בבית דפוס אשר מכיר היטב את המלאכה והוא יידע לבצע את ההדפסה בצורה המקצועית והטובה ביותר. בית הדפוס בפתח תקווה היפר גרף ייטיב לערוך נכון את הקבצים הדיגיטליים וידאג כי ההדפסה תצא בצורה הכי ברורה והכי מושלמת.
אם ניקח לדוגמא הדפסה על חולצה, ברור כי אם היא לא תיעשה בצורה מקצועית, התוצאות תהינה לגמרי לא מרשימות. זו הסיבה כי יש לבחור בית דפוס מקצועי לצד ציוד מתקדם ואיכותי.

מי עוסק בהדפסה דיגיטלית?

למעשה כיום, מציעים כמעט בכל בתי הדפוס המתקדמים, את האפשרות של הדפסה דיגיטלית. אך חשוב לשים לב כי פונים אל איש מקצוע מומחה המנוסה בעבודה מהסוג הזה והוא מסוגל לתת את המענה המדויק והמושלם. מעבר להדפסה עצמה יש לבדוק האם בית הדפוס מעניק את המעטפת המושלמת הכולל חיתוך וסידור החומרים המודפסים על מנת שאפשר יהיה לעשות בהם את השימוש הרצוי.

כלי נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

דילוג לתוכן